Субота, 27.04.2024, 17:04

«  Травень 2012  »

Головна » 2012 » Травень » 9 » На Білогірщині відзначили День Перемоги
На Білогірщині відзначили День Перемоги

Минуло стільки років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгоочікуваний, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: „Ніхто не забутий, ніщо не забуто”.

9 травня 2012 року, у Білогір'ї відбулися урочисті події щодо відзначення Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Розпочалося святкування  о 10 годині. Всі учасники святкування зібралися біля пам'ятника Б.Хмельницькому. Звідти разом з представниками місцевої влади колона рушила до пам’ятника загиблим воїнам – односельчанам. Наступні корзини поклали біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. Після покладання квітів, учасники параду перейшли до пам'ятника воїнам-визволителям, де і відбулось Поминальне богослужіння.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Людмила Янишина, голова райдержадміністрації Олександр Мельничук, селищний голова Анатолій Денисюк, депутат районної ради Віталій Крижанський, голова районної ветеранської організації Микола Максимчук.

По завершенню урочистого мітингу для ветеранів та учасників урочистостей відбувся святковий концерт.

На урочисте відзначення Дня Перемоги прийшли ветерани війни, військовослужбовці, вчителі, школярі, державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування, інші мешканці та гості селища.

Переглядів: 667 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/2