Субота, 27.04.2024, 18:49

«  Травень 2012  »

Головна » 2012 » Травень » 9 » Дорогі визволителі, шановні ветерани Великої Вітчизняної війни!
Дорогі визволителі, шановні ветерани Великої Вітчизняної війни!
    В переддень, 67-ї річниці Великої перемоги, звертаємось до Вас, шановні жителі Білогірського району, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови!  Вітаємо Вас, Ваших рідних та близьких із знаменним святом – Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні!
    Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадському обов’язку,довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто підіймав з руїн і відроджував рідний край.
    Шановні ветерани! Ще раз зі святом Вас ! Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не обминають Ваших осель. Пишаємося тим,що зробили для перемоги наші земляки. З історії відомо, що майже кожна родина втратила на війні своїх синів і дочок, братів, чоловіків. Зараз не можемо перерахувати всіх поіменно, але рідна земля завжди пам’ятатиме про великий подвиг українського воїна.
    Зі святом Вас!

Л.Янишина,                                                 О.Мельничук,
голова районної ради                         голова районної державної адміністрації
Переглядів: 468 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1