Четвер, 02.05.2024, 17:34

«  Березень 2012  »

Головна » 2012 » Березень » 23 » Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
    23 березня 2012 року відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Білогірської районної ради. Вела засідання голова ради Людмила Янишина.
      Перед початком засідання Координаційної ради сільські, селищні голови району ознайомилися в Білогірській селищній раді з роботою їх комунальних підприємств та станом ведення діловодства в раді.

На засіданні були розглянуті наступні питання:
1. Про роботу Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Білогірської районної ради та затвердження плану роботи на 2012 рік. (Інформувала Янишина Л.В. – голова районної ради)
2. Про співпрацю місцевих рад з органами внутрішніх справ Білогірського району та зміцнення правопорядку на території району. (Інформував Вітер В.В. – заступник начальника районного відділу внутрішніх справ)
3. Про звернення управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області щодо функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони та забезпечення цивільного захисту територій. (Інформував Панасюк В.М. – начальник районного відділу МНС)
4. Звіт про роботу ФАПів в сільських, селищних радах Білогірського району. (Інформував Навроцький В.А. – головний лікар Білогірської ЦРЛ)
5. Про досвід роботи щодо прийняття Програми соціального-економічного та культурного розвитку територій громад району та їх виконання. (Інформувала Ніколайчук О.М. – керуюча справами виконавчого апарату районної ради)
6. Щодо порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування. (Інформувала Савіцька З.М. – державний нотаріус)
7. Про завдання органів місцевого самоврядування щодо благоустрою населених пунктів району. (Інформувала Васильчук В.Л. – заступник голови районної ради)
8. Декларування доходів посадовцями місцевого самоврядування у 2012 році. (Інформував Валігура А.В. – головний державний податковий інспектор сектору оподаткування фізичних осіб)
9. Про передачу в оренду пасовищ для випасу худоби на території сільських рад. (Інформував Клімчук В.С.  – начальник відділу Держкомзем)

Переглядів: 490 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/2