Четвер, 02.05.2024, 18:28

«  Березень 2012  »

Головна » 2012 » Березень » 12 » Урочистості з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру
Урочистості з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру
         Міжнародний жіночий день – це перша ластівка, яка сповіщає про прихід весни. Нарешті природа починає пробудження після зимового сну. Перші підсніжники та проліски, різнобарвні тюльпани, які ваблять до себе стійкими ароматами весни… Щирі усмішки людей, яких випадково зустрічаєш на вулиці… Невловима і загадкова атмосфера цього свята.
         А у районі цей день традиційно відзначають у районному будинку культури. Тльки раз на рік культпрацівники стають глядачами і приймають слова привітань. На сцені цього дня господарюють освітяни.
         Не обходиться концерт без традиційних урочистостей. Вітали прекрасну половину населення Білогірщини з Міжнародним жіночим днем перший заступник голови райдержадміністрації О.Мельничук та заступник голови райради В.Васильчук. Естафету теплих привітань продовжили представники народного депутата О.Буряка, ветеран сільськогосподарського виробництва, голова обласної організації селянської партії України  Б.Баліцький. Представники влади продовжили урочистості відзначенням кращих з кращих жительок району та нагородженням жінок, які досягли висот у роботі, обласними та районними грамотами та цінними подарунками.

А потому концерт. Гарні слова адресували жіноцтву юні джентельмени. Багато поетичних рядків та пісень присвятили найріднішій та найдорожчій жінці – матері. Порадували глядачів запальними танцями. Одним словом привітали жінок краю білих гір щиро, від усієї душі.

А.ДЗИЦЮК
Фото Я.ПАНАСЮКА.