Четвер, 02.05.2024, 20:56

«  Березень 2012  »

Головна » 2012 » Березень » 30 » Урочистості з нагоди 25-річчя районної організації ветеранів
Урочистості з нагоди 25-річчя районної організації ветеранів
      Сьогодні, 30 березня 2012 року, у районному будинку культури відбулось урочисте зібрання з нагоди 25-ої річниці заснування Білогірської районної організації ветеранів Україниж, об’єднавши в своїх лавах ветеранів війни та праці. Здебільшого – це громадяни похилого або зрілого віку, з багатим досвідом, активною життєвою позицією, які є прикладом порядності та високої моральності.

З вітальним словом до ветеранів виступили голова районної ради Л.В. Янишина та перший заступник голови райдержадміністрації О.П. Мельничук, голова районної ради ветеранів М.Д. Максимчук, голова первинної ветеранської організації Ямпільської селищної ради Г.Т. Ситар, які у своїх виступах відзначили, що чимало випробувань довелося зустріти і з гідністю подолати на своєму життєвому шляху ветеранам, висловили вдячність за здобуту таку нелегку, але таку неоціненну Перемогу, та за не менш важливі трудові подвиги, запевнили, що районна влада і надалі докладатиме максимум зусиль задля успішної реалізації соціальних проектів, покликаних забезпечити для вас гідні умови життя.

З нагоди свята Бащук Н.Т. (учасник бойових дій), Очкуч Н.О. (інвалід війни, відповідальний секретар районної організації ветеранів), Піддубняк М.І. (інвалід війни, почесний голова первинної організації ветеранів Сушовецької сільської ради), Хохлюк А.Т. (голова ветеранської організації Перерослівської сільської ради) були нагороджені грамотою Білогірської районної ради та цінним подарунком.
      Від імені учасників урочистого зібрання до пам'ятників воїнам-визволителям селища і воїнам-односельчанам були покладені квіти.

Переглядів: 577 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1