П`ятниця, 03.05.2024, 03:18

«  Березень 2012  »

Головна » 2012 » Березень » 13 » Урочистості у територіальному центрі соціального обслуговування
Урочистості у територіальному центрі соціального обслуговування
     Нещодавно у «Ветеранській світлиці» Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась урочиста зустріч з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня з жінками-ветеранами війни та праці, учасницями бойових дій, дітьми війни.
    На їх адресу прозвучали вітання Президента України Януковича В.Ф. та голови Хмельницької обласної державної адміністрації Ядухи В.С. Також привітали їх зі святом весни перший заступник голови районної державної адміністрації Мельничук О.П., керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніколайчук О.М., Білогірський селищний голова Денисюк А.І., голова районної ради ветеранів Максимчук М.Д.
   Викладачі дитячої школи мистецтв подарували учасникам зустрічі добрий, весняний настрій і порадували майстерно виконаними номерами художньої самодіяльності.

Працівники районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організували для учасників заходу тематичну виставку, солодкий стіл, привітали жінок зі святом весняними квітами.
Переглядів: 511 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1