Понеділок, 29.04.2024, 11:41

«  Грудень 2013  »

Головна » 2013 » Грудень » 7 » Привітали працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом
Привітали працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом
7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування – професійне свято всіх, хто залучений до роботи в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах. Тож напередодні, 6 грудня 2013 року  в приміщенні сесійної зали районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування за участю керівництва району, селищних,  сільських голів, секретарів  територіальних громад, депутатів районної ради, ветеранів органів місцевого самоврядування,  громадськості району.
    З вітальним словом до присутніх звернулась голова районної ради Людмила Янишина, яка висловила слова вдячності депутатам рад усіх рівнів, сільським та селищним головам, посадовим особам місцевого самоврядування за їх нелегку працю.
Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою вдається не лише вирішувати чимало непростих питань у житті краю, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.
    Від усього серця голова районної ради побажала усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює її запити та інтереси, міцного здоров’я, щастя, наснаги і непохитної віри у щасливе майбутнє рідного краю!
В урочистостях прийняв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Подлєсний.
  Кращих сільських та селищних голів, секретарів та посадових осіб місцевого самоврядування, хто досяг значних успіхів у вдосконаленні самоврядування, соціально-економічному розвитку територій, покращенні життя людей на місцях, було відзначено Грамотами та Подяками обласної ради, обласної державної адміністрації, а також Грамотами та цінними подарункам районної ради та районної державної адміністрації..
  По завершенню офіційної частини для всіх учасників урочистостей відбувся святковий концерт.
Переглядів: 417 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0