Четвер, 02.05.2024, 20:50

«  Березень 2012  »

Головна » 2012 » Березень » 30 » Депутатам Білогірської районної ради
Депутатам Білогірської районної ради
ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ БІЛОГІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ!

Відповідно до статті 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції”, особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а” пункту 2 частини першої статті 4 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону.
     Відповідно до роз'яснення Міністерства юстиції України у зв’язку з викладеним депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем основної роботи.
     Депутати місцевих рад, які працюють в раді на постійній основі, подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до апаратів відповідних рад або апаратів їх виконавчих комітетів.
      Якщо депутатами є самозайняті особи, то вони також повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до апаратів відповідних рад або їх виконавчих комітетів.
     Враховуючи вищевикладене, просимо до 01 квітня 2012 року подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік відповідно до даних роз’яснень.
   Також доводимо до Вашого відома, що Рішенням Конституційного Суду України від 13.03.2012 року № 6-рп/2012 визнано такими, що не відповідають Конституції України положення Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 р. пункт 2 розділу
VIII «Прикінцеві та перехідні положення». Тобто, у Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік не потрібно зазначати відомості про витрати.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до ст.172
 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої  Законом України  «Про засади запобігання і протидії корупції», тягне за собою накладення штрафу від 10 до 25 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Завантажити бланк декларації
Переглядів: 487 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1