Четвер, 02.05.2024, 16:04

«  Березень 2012  »

Головна » 2012 » Березень » 12 » 198 років з дня народження Т.Г. Шевченка
198 років з дня народження Т.Г. Шевченка
       У ці березневі дні виповнилося 198 років з дня народження нездоланного сина України - Тараса Григоровича Шевченка. Традиційно ці дні називають Шевченківськими. У рамках відзначення чергової річниці з дня народження Кобзаря працівники районної бібліотеки у читальному залі дитячої бібліотеки спільно з вихованцями будинку творчості школяра провели масовий захід. До присутніх звернулася заступник директора централізованої бібліотечної сітки Л.Скороход. Людмила Анастасівна нагадала дітям біографію видатного українця, розповіла чим була особлива його творчість і який вплив на подальший розвиток української літератури мав Кобзар. Не дарма саме цю книгу називають другою Біблією українців.
       Діти читали вірші та поезії, які належать перу Т.Шевченка, вшановували світлу пам’ять Кобзаря, і вкотре прославляли його творчість. До слова запросили поважних гостей. Л.Орендарчук, начальник відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадскістю РДА, говорила про актуальність шевченківського слова, мудрість його настанов і наголосила, що українці повинні бути єдиною і неподільною нацією, як заповідав поет. Н.Токарська, начальник відділу культури РДА, підтримала думку попереднього оратора і звернула увагу присутніх на те, що не можна залишатися байдужим до творчого доробку генія українського слова.

Захід видався цікавим та змістовним. Також присутні мали змогу познайомитися з творчістю місцевого поета-початківця з Міжгір’я Д.Барановського. А потому учасники заходу разом з першим заступником голови райдержадміністрації О.Мельничуком та заступником голови райради В.Васильчук поклали корзини з квітами до підніжжя пам’ятнка Т.Шевченка.
А.ДЗИЦЮК,
Фото Я.ПАНАСЮКА