Середа, 01.05.2024, 23:09

«  Червень 2014  »

Головна » 2014 » Червень » 28 » Вітання голови обласної ради Івана Гончара з нагоди 18-ї річниці Конституції України

Шановні мешканці Хмельниччини!

28 червня ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України. У 1996 році, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, Верховна Рада прийняла Основний Закон України.

Довгий і складний шлях політичного самовизначення засвідчив невмирущу волю українців мати свою державність, бути суверенними серед інших вільних народів Європи і світу. Послідовно і мужньо крізь віки йшов до цього український народ.

Прийняття Конституції стало початком сучасної історії нашої держави. Саме Основний Закон є підґрунтям теперішніх і майбутніх економічних, соціальних та духовних перетворень у суспільстві. І сьогодні гарантія конституційних прав та свобод Людини і Громадянина, як ніколи, є не лише основою подальшого демократичного розвитку нашої держави, а й запорукою збереження її територіальної цілісності та суверенітету. Тому будь-які спроби новоявлених федералів, сепаратистів та інших недругів України розмежувати нашу унітарну країну приречені на поразку.

Але якими б ідейними та демократичними не були конституційні норми, вони самі по собі не змінять наше життя на краще. Для досягнення значних здобутків в державотворенні всім нам потрібно бути в єдності та докласти максимум зусиль задля втілення бажаної мети – збереження миру та утвердження України як розвиненої демократичної європейської держави.

З вірою у кращий завтрашній день прийміть найщиріші вітання з Днем Конституції України!

Нехай у наших серцях ніколи не згасне надія у прекрасну долю нашої Хмельниччини та України! Миру, процвітання, добробуту та міцного здоров’я зичу кожному з вас!

Слава Україні!

голова обласної ради                              Іван Гончар