Субота, 04.05.2024, 14:14

«  Вересень 2011  »

Головна » 2011 » Вересень » 29 » Співпраця центру зайнятості з сільськими та селищними радами щодо вирішення проблем сільського безробіття

З метою подолання негативних тенденцій зайнятості сільського населення, створення умов щодо розвитку підприємницької діяльності, активізації ролі роботодавців у збереженні та створенні нових робочих місць, нарощування темпів промислового виробництва, залучення іноземних інвестицій, ліквідації тіньової зайнятості шляхом об’єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства та координації спільних дій, спрямованих на розвиток села вчора, 28 вересня, у Білогірському районному центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему „Співпраця  центру   зайнятості  з сільськими  та селищними  радами  щодо  вирішення  проблем  сільського  безробіття ".
    У засіданні круглого столу взяли участь:
заступник  голови районної ради Віра Васильчук,
перший заступник голови  Білогірської  РДА Олександр Мельничук, сільські, селищні  голови.

На порядку денному засідання розглядались наступні питання:
1. Аналіз стан ринку праці в районні.Заходи Білогірської районної служби зайнятості щодо оперативного реагування у разі настання невідворотних обставин, що спричиняють кризові явища на ринку праці та запобігання утриманським настроям.
2. "Програма розвитку агропромислового виробництва та сільських територій, в тому числі реалізація інноваційно-інвестиційних програм ".
3. „Прогнозування перспективних потреб району у кваліфікованій робочій силі, основні напрями економічного та соціального розвитку району".
4.  Організація проведення оплачувальних громадських робіт за рахунок коштів фонду загальнообов"язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.
5.  "Перевірка правильністі видачі сільськими та селищними радами довідок щодо членів особистих селянських господарств ".
6. Легалізація трудової зайнятості.
7. „Роль органів місцевого самоврядування у розвитку соціальної інфраструктури в сільській місцевості".
8."Роль органів влади в реалізації територіальних програм зайнятості, створення комунальних підприємств.
9. Розробка рекомендацій, пропозицій учасників „круглого столу".
10. Підведення підсумків засідання: прийняття рекомендацій, пропозицій з проблем подальшої співпраці.
Переглядів: 710 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/2