Субота, 04.05.2024, 10:54

«  Вересень 2011  »

Головна » 2011 » Вересень » 29 » День працівників освіти
День працівників освіти

В першу неділю жовтня ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
    Напередодні свята, 29 вересня в приміщенні Білогірського НВК , вітаючи освітян району  голова районної державної адміністрації Валентин Заріцький та голова районнної ради Людмила Янишина зазначили, що схиляють голову перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави.

Педагоги Білогірщини сумлінно виконують свій професійний обов’язок, вчать нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду. Про це говорила начальник відділу освіти Марія Кабанова та голова профспілки освітян Борис Огороднік.
   Було на урочистостях багато гарних слів вітань, подарунків та нагород, а найкращим подарунком до свята став концерт братів Гжегожевських.

Переглядів: 578 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/3