Четвер, 02.05.2024, 16:27

«  Грудень 2011  »

Головна » 2011 » Грудень » 23 » День працівників архівних установ
День працівників архівних установ
  Шановні працівники архівних установ району!

Щиро вітаємо вас з професійним днем!
    Встановлено Указом Президента України 1998 році це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто відкриває нам нові та забуті сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу.
Воно є доброю нагодою нагадати суспільству про пріоритет культури й духовності, як основи міжнаціональної й міжконфесійної єдності країни, її політичної стабільності.
    Ще з часів Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького наші предки розуміли вагу і значення слова, плекаючи безцінні документовані свідоцтва життя народу.
    Сьогодні ви допомагаєте відновити правду, згадати забуті імена, неупереджено оцінювати важливі події, що відбувалися у минулому. Переконані, що ваші професіоналізм і висока відповідальність будуть й надалі запорукою зміцнення духовного зв’язку минулих та прийдешніх поколінь, сприятимуть дбайливому збереженню безцінної національної спадщини.
    Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та нових вагомих здобутків у праці.

Л.ЯНИШИНА,                                                                 В.ЗАРІЦЬКИЙ,
голова районної ради
голова районної державної адміністрації.
Переглядів: 529 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1