Четвер, 02.05.2024, 06:55

«  Грудень 2011  »

Головна » 2011 » Грудень » 19

На Білогірщині це свято традиційно проходить під опікою владних структур. Сьогодні, 19 грудня, з нагоди Дня Святого Миколая у комунальному позашкільному закладі Будинку творчості школярів відбулись урочистості для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зі святом дітей та їх опікунів привітали голова районної ради Л.В. Янишина та голова райдержадміністрації В.В. Заріцький, які подарували усім дітлахам солодощі, а вихованцям БТШ ще й музичний центр.
   З вітальним словом до усіх гостей свята звернулася й начальник служби у справах дітей райдержадміністрації В.В. Панасюк. Юні вихованці БТШ порадували усіх запрошених чудовим концертом, а Святий Миколай вручив усім підопічним діточкам солодкі подарунки.

Голова районної ради Л.В. Янишина з нагоди свята відвідала і дитячий садочок в с. Велика Боровиця, щиро привітала маленьких учасників свята та їх ба­тьків зі свя­том, побажала малечі рости здоро­вими і щасливими, а батькам — від­чувати радість від успіхів своїх дітей. Людмила Василівна із задоволенням поспілкувалася з дітьми, переглянула театралізоване дійство, вручила малечі подарунки. Із святом Святого Миколая солодкими подарунками привітав дітей дошкільного закладу депутат обласної ради Сергій Кащук.

Переглядів: 528 | Додав: bil-rada | Дата: 19.12.2011 | Коментарі (0)