Субота, 04.05.2024, 08:04

«  Вересень 2011  »

Головна » 2011 » Вересень » 2 » Акція "Подаруй школі книгу та подарунок"
Акція "Подаруй школі книгу та подарунок"
      Книга– найбільш складне і велике диво з поміж всіх чудес світу, яке створила людина. Цінність книги розуміють і депутати районної ради від Партії регіонів. Адже, щоб порадувати малюків подарунками, депутати взяли участь у акції «Подаруй школі книгу та подарунок». В рамках акції депутат обласної ради від партії регіонів І.Шевчук подарував книги у бібліотеку Воробіївської та Довгалівської школи, Л. Янишина передала книги для користування у Білогірський НВК, учні Гулівецької школи отримали книжковий подарунок від імені депутата райради В. Кобери, з нових книг накопичувати знання зможуть учні Жемелинецького, Юровецького та Миклашського закладів освіти, куди книги відповідно подарували депутати–регіонали І. Поліщук, А. Лотоцький та І. Кадук. С. Юрчук відвідав з подарунками Мокроволянську школу. Загалом в рамках акції шкільні бібліотеки перелічених закладів освіти  збагатилися на 52 книги.
Мета акції – поповнення фондів бібліотек школи  новими українськими книгами.
Депутати районної ради від Партії регіонів показали гарний приклад і зробити посильний внесок у примноження загальнодоступних книжкових скарбниць. Кожен не байдужий житель району теж може подарувати книгу у шкільну чи сільську бібліотеку.
Не залишайтеся байдужими – станьте учасником акції. Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для будь – якого віку та передай бібліотеці. Бібліотекам потрібні нові книги!
А. ДЗИЦЮК,
ФОТО Я. ПАНАСЮКА