Субота, 04.05.2024, 14:11

«  Вересень 2011  »

Головна » 2011 » Вересень » 23 » 74 річниця утворення Хмельницької області
74 річниця утворення Хмельницької області

22 вересня у м. Хмельницькому відбулись святкування 74 річниці від дня утворення Хмельницької області.
      У святкуванні взяла участь делегація від Білогірського району на чолі з головою районної ради Л. Янишиною та головою райдержадміністрації В. Заріцьким.
  Відкрили свято урочиста хода мистецьких та аматорських колективів, які представляли регіони нашої області. Керівники області та міста привітали присутніх на святі та усіх жителів Хмельниччини, після чого в урочистій обстановці відбулось відкриття монументально – скульптурної композиції «Віра, Надія, Любов». Символічну стрічку перерізали голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха, Хмельницький міський голова Сергій Мельник та автори композиції – народний художник України, член Національної спілки художників України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня Микола Мазур та народний художник України, лауреат державної премії ім. Т.Шевченка Богдан Мазур.
  С
вяткування продовжилось культурно-мистецькою програмою «Тобі, Хмельниччино!», а також фестивалем "Традиції та смаки подільської кухні", під час якого кожен бажаючий мав змогу почастувати смачних страв біля наметів кожного з районів.
Переглядів: 851 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1