Понеділок, 29.04.2024, 10:56

«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 11 » Жителі Хмельниччини готуються до відзначення в області Дня довкілля
Жителі Хмельниччини готуються до відзначення в області Дня довкілля

День довкілля відзначається у нашій державі від 1998 року згідно із Указом Президента України «Про День довкілля».

Цьогоріч День довкілля відзначатиметься 12 квітня.

Святкування Дня довкілля розраховане на те, аби привнести людський чинник в питання охорони навколишнього середовища, дати людям можливість активно сприяти стійкому і справедливому розвитку, сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади. У цей день, громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Всесвітній День довкілля традиційно увійшов у наше життя. З кожним роком до святкування цих днів долучається все більше громадських організацій, представників державної влади, небайдужих громадян України. Приклад європейської спільноти переконує, що принцип «лише екологічно доцільне є економічно вигідним» – є найбільш перспективним вектором розвитку сучасного світу.

У зв’язку із вищевикладеним, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації закликає всіх небайдужих громадян нашої області долучитися до Всесвітнього Дня довкілля 12 квітня поточного року.

Шановні земляки! Згуртуймося навколо спільної справи, зробімо все, аби краєвиди Хмельниччини тішили око, щоб і наші нащадки могли милуватися неповторною красою та унікальністю рідної землі!

Нехай земля квітує всюди – природу збережімо, люди!

За матеріалами Департаменту екології

та природних ресурсів облдержадміністрації