Понеділок, 29.04.2024, 11:51

«  Травень 2013  »

Головна » 2013 » Травень » 18 » Засідання " круглого столу " на тему " Власний бізнес – шлях до успіху "
Засідання " круглого столу " на тему " Власний бізнес – шлях до успіху "
     17 травня 2013 року  в  приміщенні  Білогірського  районного центру  зайнятості   відбулося засідання  "круглого  столу" на тему "Власний бізнес – шлях до успіху ".
      В   засіданні  "круглого столу" взяли участь голова районної державної адміністрації Мельничук Олександр Петрович, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ніколайчук Олена Миколаївна,  начальник управління Пенсійного фонду , начальник відділу обліку, аналізу та економічного прогнозування управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації,  голови сільських рад, приватні  підприємці району.
      На  засіданнї "круглого  столу"  розглядався  новий Закон України "Про зайнятість населення" в частині стимулювання  самозайнятості  населення  та  створення  нових  робочих місць  суб’єктами  малого підприємництва, зокрема  забезпечення безоплатних індивідуальних  та групових консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності , про що мову вела   головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг.

В ході проведення  " круглого  столу  "  усі присутні вирішили , що позитивних результатів в розвитку малого бізнесу в районі  можливо досягнути за умов ефективної взаємодії  всіх зацікавлених сторін:  органів державної влади, органів місцевого самоврядування , фінансових організацій, приватних підприємців, служби зайнятості та розробили  рекомендації для подальших дій направлених на розвиток  малого підприємництва в Білогірському районі.

Переглядів: 432 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 1.0/1