Понеділок, 29.04.2024, 12:08

«  Травень 2013  »

Головна » 2013 » Травень » 23 » Засідання “круглого столу» на тему: «Основні шляхи підвищення рівня зайнятості населення в районі».

У приміщенні районного центру зайнятості 23 травня 2013 року  відбулося засідання "круглого столу”  на тему: "Основні шляхи підвищення рівня зайнятості населення в районі”, яке ініціює центр зайнятості.

У засіданні "круглого столу” взяли участь: заступник голови районної ради Васильчук Віра Леонідівна,  головний спеціаліст відділу економіки, роботодавці, соціальні партнери, директор та його працівники відділу взаємодії з роботодавцями Білогірського районного центру зайнятості.

Під час заходу розглядалися питання, серед яких: об’єднання зусиль усіх сторін соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості сільського населення, що висвітлила у своєму виступі директор Білогірського РЦЗ Тищук Л.П., про основні напрямки соціально-економічного розвитку району на 2013 рік доповів головний спеціаліст відділу економічного розвитку Мандзюк В.О.

Начальник відділу врегулювання відносин власності районного управління агропромислового розвитку Хорунжа Л.П. відмітила, про розвиток агропромислового виробництва та сільських територій.

Учасниками "круглого столу було підібрано найдієвіші фактори впливу на підвищення рівня зайнятості :

-         збереження ефективних існуючих та нових робочих місць;

-         сприяння розвитку підприємства та само зайнятості населення;

-         підвищення рівня заробітної плати;

-         погашення заборгованості з виплати заробітної плати;

-         наближення освітніх послуг до потреб ринку праці.

Реалізація цих факторів вплине на:

-         збільшення вироблення товарної продукції;

-         наповнення бюджету;

-         розвиток особистості, її професійний розвиток

-         збільшення купівельної спроможності населення.

В обговоренні взяли участь начальник відділу обробки документів управління соціального захисту населення Білогірської РДА Мичко Р.А. та головний державний інспектор праці області Окопна О.Я.

Підводячи підсумки роботи "круглого столу” заступник голови районної ради Васильчук В.Л., зауважила, що для підвищення рівня зайнятості населення всім підприємствам, установам, організаціям слід тісно співпрацювати і чітко виконувати поставленні перед ними завдання, а це питання постійно буде під посиленим контролем влади.

По завершенню "круглого столу’’ були розроблені рекомендації з детальними пропорціями кожному суб’єкту які формують соціально економічну політику та реалізують державну політику зайнятості та впливають на підвищення рівня зайнятості, щодо забезпечення виконання основних шляхів підвищення рівня зайнятості населення в районні.

Переглядів: 510 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0