Понеділок, 29.04.2024, 11:34

«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 25 » Вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
Вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

25 квітня 2014 року  за ініціативи начальника управління соціального захисту Тетяни Романюк в районній школі мистецтв була проведена зустріч – вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Участь у заході взяли заступник голови районної ради Віра Васильчук та керівник апарату адміністрації Тамара Легенька. У своїх промовах представники влади району подякували людям за здійснений подвиг, вірність   громадянському обов’язку, побажали миру, добра, здоров'я, довголіття, злагоди в родинах. А ще запевнили, що двері владних кабінетів завжди відкриті для людей, котрі чесно виконали свою нелегку місію.  Тетяна Романюк відзначила належний рівень співпраці між владою та організацією чорнобильців, подякувала за розуміння усіх проблем, які мають місце в районі, та готовність іти назустріч їх вирішенню. До вітальних слів долучився благочинний української православної церкви Олександр Теравський, який запевнив, що в ці дні церква молитиметься і за живих, і за мертвих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, побажав усім присутнім Божої благодаті, здоров’я, а ще – не бути одинокими у часи випробувань. Присутні вшанували пам’ять померлих ліквідаторів хвилиною мовчання. До уваги присутніх працівники школи мистецтв підготували змістовну концертну програму.

Як і належить, ми нині схиляємо голови в пам’ять про тих, хто жертвував собою під час аварійних і рятувальних операцій в перші дні і місяці після вибуху, а також перед десятками тисяч людей, чиє здоров’я постраждало від тієї катастрофи. Наслідки аварії на Чорнобильській атомній електростанції відчула на собі вся країна. Вони не просто дають про себе знати, а й тривожать дедалі більше і більше: темпи захворюваності учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та потерпілих зростають. А тому із цієї трагедії людство повинно винести урок на майбутнє, аби ніколи більше не зміг повторитись "Чорнобил

Переглядів: 411 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0