Понеділок, 29.04.2024, 10:09

«  Травень 2013  »

Головна » 2013 » Травень » 23 » Вітання з святом останнього дзвоника
Вітання з святом останнього дзвоника

Шановні випускники, вчителі, батьки!

Прийміть щирі вітання з останнім дзвоником, із днем, коли школу закінчило ще одне покоління юнаків та дівчат!

Нехай  мелодія останнього дзвоника залишиться у вашій душі незабутнім переспівом, солодким спогадом про безтурботне, щасливе дитинство, а обраний вами шлях у доросле життя буде сповнений тільки здійсненними мріями і сподіваннями, добрими вчинками та яскравими подіями.

Сьогодні завершується надзвичайно важливий етап для вчорашніх школярів, і відтепер ви наша надія на порозі нового, незвіданого, але цікавого і самостійного життя.

Протягом усіх років навчання поруч з вами були ваші батьки і вчителі. Разом із вами вони ділили ваші переживання і раділи вашим успіхам. Сердечне їм спасибі за мудрість, розуміння і чуйність.

Не маємо сумнівів, що ваша молода енергія, сміливість, професіоналізм допоможуть вам упоратися з будь-якими завданнями.

Бажаємо гарного літнього відпочинку, чудового настрою, найкращих сонячних днів!

О.Мельничук,                                                                                      Л.Янишина,

голова районної адміністрації                                                                              голова районної ради

Переглядів: 904 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0