П`ятниця, 03.05.2024, 02:54

«  Березень 2013  »

Головна » 2013 » Березень » 12 » Вітання з днем 8-го березня
Вітання з днем 8-го березня
    Дорогі жінки Білогірщини! Рідні наші матері і сестри, дружини та доньки!
  Повертає тепло, повертає весна, й символічно, що найперше свято присвячене вам і осяяне вами, мов сонцем. Низький уклін вам і щира вдячність за вічний подвиг – бути жінкою!    Дозвольте привітати вас із цим чудовим днем та висловити слова глибокої вдячності, адже на вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. Саме від вашої позиції, від вашого соціального самопочуття, світогляду, ставлення до державних та громадських справ багато в чому залежить стабілізація політичного та соціально – економічного становища, збереження миру та злагоди. Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання,радості і тепла. Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає   чоловікам. У буднях сьогодення ми часто не помічаємо,скільки прекрасних, розумних, добросовісних, самовідданих жінок працює серед нас.   Незважаючи на жодні труднощі життя, жінки народжують дітей і кохають чоловіків, шукають суджених, завмираючи у передчутті щастя... Дбають про тепло і світло, добробут і красу в своїй оселі.    Бажаємо вам, дорогі наші , міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності ваших близьких.  Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!
     З глибокою повагою та шаною

О.МЕЛЬНИЧУК,                                                         Л.ЯНИШИНА
                 голова райдержадміністрації                                    голова районної ради.

Переглядів: 707 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0