Четвер, 02.05.2024, 18:27

«  Березень 2013  »

Головна » 2013 » Березень » 15
     15 березня 2013 року в актовому залі школи мистецтв, напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, відбулися урочисті збори працівників комунальних підприємств районної ради, сільських, селищних рад району.

Учасників зборів із професійним святом привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Подлєсний, начальник відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Володимир Лісовик.

Кращі працівники КП «Тепломережа2 Білогірської районної ради, працівники комунальних підприємств сільських, селищних рад нагороджені грамотами районної ради районної державної адміністрації і цінними подарунками.
    Працівники школи мистецтв для учасників зборів організували цікавий і змістовний концерт.

Переглядів: 500 | Додав: bil-rada | Дата: 15.03.2013

14 березня  2013 року в  Білогірській районній бібліотеці для дорослих було оформлено тематичну викладку «Навігатор професій» . Мета даного заходу, допомогти безробітнім читачам нашої бібліотеки, зорієнтуватися у виборі професій. Можливо декому це допоможе перекваліфікуватися, змінити свою професію на більш потрібну в даний час.

Переглядів: 516 | Додав: bil-rada | Дата: 15.03.2013

Ми друзі і вірні, і щирі
Бо ми бережемо повся час
Пташок, що літають у вирій
І тих, що зимують у нас.

У відділі 1-4 класів Білогірської дитячої бібліотеки відбулося свято птахів «У пташиному царстві» з групою читачів. Діти з увагою слухали бібліотекаря Раїса Басюк  про різні цікавинки про птахів-рекордсменів: який птах живе найбільше років, в якого птаха найдовший язик, який птах найбільше їсть і т.д; відгадували загадки про птахів, називали прикмети та прислів’я  про птахів.  На закінчення зустрічі подивилися фільм: «Птахи Чорнобильської зони».
Переглядів: 563 | Додав: bil-rada | Дата: 15.03.2013

Я маю право жити на землі,
                                     Творити, дихати, учитись,
Примножувать багатства всі її,
Своєю Україною гордитись.

У районній дитячій бібліотеці проведено день правового інформування «Є право-значить є надія». Бібліотекар розповіла що сьогодні важливо знати кожному хоча б ази правової абетки  для захисту своїх прав. Про права визначено в  Конвенції  про права дитини і закріплено Конституцією України.
    Бібліотекар 5-9 класів Надія Колесник  ознайомила читачів з книжково-ілюстративною  виставкою «Охорона прав дитини у світі та України».

Переглядів: 751 | Додав: bil-rada | Дата: 15.03.2013