Понеділок, 29.04.2024, 16:55

«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 5 » Вітання керівництва області з нагоди 70-річчя визволення Хмельницької області від фашистських загарбників

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни!

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди славної та знаменної дати в житті нашого краю – 70-річчя визволення Хмельниччини від фашистських загарбників.

Ця історична подія символізує не лише героїзм, силу духу та самопожертву в ім’я Перемоги, а й вічну скорботу за тими, хто заплатив життям за мирне майбутнє для прийдешніх поколінь.

Низький уклін усім, хто назавжди залишився на полях найкривавіших битв в історії людства.

Усі вони, відомі й невідомі герої повернулися додому у назвах вулиць, завмерли в камені обелісків, пам’ятників та братських могил. Подвиг воїнів-визволителів назавжди у нашій пам’яті, у літописах наших родин і не підвладний часові. Свідченням цього стало й проведення Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України».

Особливу вдячність висловлюємо усім ветеранам, які залишаються в строю і беруть активну участь у патріотичному вихованні молоді та діляться неоціненним досвідом щодо захисту Батьківщини від окупантів.

Наш обов’язок перед вами – зробити усе можливе для того, аби Подільський край і вся наша Україна стали найблагодатнішим місцем на Землі, де у кожній родині панують мир, злагода, добробут і любов.

Зичимо кожному з вас міцного здоров’я ще на довгії літа, а також впевненості у кращому майбутньому оновленої України!

Нехай непохитною буде віра в те, що разом ми подолаємо усі негаразди, знайдемо гідні відповіді на виклики часу і вже в недалекому майбутньому житимемо у вільній, єдиній, соборній європейській Україні, у якій шанують героїчне минуле і плекають мирне майбутнє.

Зі святом вас, дорогі подоляни!

Іван Гончар, голова обласної ради

Леонід Прус, голова обласної державної адміністрації

Переглядів: 371 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0