Понеділок, 29.04.2024, 12:29

«  Травень 2013  »

Головна » 2013 » Травень » 8 » Вітання до Дня Перемоги
Вітання до Дня Перемоги
     ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ, ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!
     Щиро вітаємо усіх вас із Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні!  У цей славний незабутній день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану Дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Грядущі покоління у вічному боргу перед вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви проявили в боях за рідний край.
     У  нашій пам'яті назавжди залишиться ваш урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні. Ми свято стоятимемо на варті миру, який ви вибороли для нас.   Ми зробимо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний Білогірський край.
                                                         Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

О. МЕЛЬНИЧУК,                                                                                   Л. ЯНИШИНА,
                              голова  районної державної адміністрації.                                           голова районної ради.

Переглядів: 502 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0