Понеділок, 29.04.2024, 18:52

«  Вересень 2013  »

Головна » 2013 » Вересень » 9 » Виставка "Агро-Поділля - 2013"
Виставка "Агро-Поділля - 2013"
      Рекордна кількість - близько 20 тисяч подолян з усіх куточків нашої області відвідали виставку-ярмарок, яка стала своєрідним звітом аграріїв Хмельниччини про їх досягнення. Побувала на виставці голова районної ради Людмила Янишина, а також делегації з 10 областей нашої держави. Масштаби цьогорічного заходу значно збільшились. Широко представлені надбання з досвіду роботи харчової та переробної промисловості, галузей скотарства, свинарства, птахівництва, бджільництва, науково-методичні доробки навчальних закладів, наукових установ. Більше, ніж торік, було і різноманітної сільськогосподарської техніки, яка відповідає новітнім прогресивним технологіям.
     За останні три роки Хмельниччина показала усій Україні, що у нас – найкращі хлібороби. За цей період розорано 170 тисяч гектарів землі, яка пустувала десятиліттями, і наразі в обробітку більше 1 мільйона 137 тисяч гектарів землі. Тільки в минулому році посаджено більше 300 гектарів молодих садів. І цього року хлібороби області зібрали гарний урожай ранніх зернових, намолотили близько 1,4 мільйона тонн при урожайності більше 40 центнерів з гектара. Василь Ядуха подякував керівництву і аграріям насамперед Волочиського і Городоцького районів, які намолотили понад 100 тисяч тонн ранніх зернових.
    Програма відродження галузі тваринництва на Хмельниччині в дії. За перше півріччя цього року кількість ВРХ по всіх категоріях господарств зросла на 22 тисячі голів, свиней на 39 тисяч, а птиці на 4 мільйони голів. Агроформування Хмельниччини збільшили виробництво м’яса на 15%, молока на 3%, яєць курячих - вдвічі.
      Варто відзначити, що участь у виставці взяли представники харчової та переробної промисловості. Впродовж роботи виставки була організована торгівля різноманітною сільськогосподарською продукцією, влаштовувалися аукціони з продажу свиней і ВРХ.
Виставкові експозиції районів дуже змістовно та яскраво показали гостям здобутки сільськогосподарської галузі. Своєю творчістю вітали районні художні колективи. Гостей пригощали різноманітними наїдками. Гарний настрій подолян підтримував переможець шоу «Україна має талант 5» колектив «Лісапедний батальйон».

Переглядів: 501 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0