Понеділок, 29.04.2024, 12:23

«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 25 » Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації
Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

24 квітня 2014 року голова районної ради Людмила Янишина прийняла участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Олександр Примак. До порядку денного засідання були внесені питання:

1. Про  виконання місцевого бюджету за І квартал 2014 року;
  2. Про хід реалізації в районі державної політики щодо забезпечення населення якісною питною водою;
  3. Про роботу управління ветеринарної медицини в Білогірському районі.

В роботі колегії взяла участь голова районної ради Людмила Янишина.

Про  виконання місцевого бюджету  за І квартал 2014 року доповів  начальник  управління фінансів  райдержадміністрації  Віталій  Моцюк. Він підсумував роботу усіх районних структур в першому кварталі цього року.

Начальник управління ветеринарної медицини в районі Олександр Міщук ознайомив присутніх з роботою   ветеринарної служби. Він, зокрема, відмітив, що в районі забезпечено дієвий контроль за станом  епізоотичної ситуації, здійснюються заходи щодо профілактики інфекційних захворювань, вчасно проводиться  дослідження тварин та їх лікування. Серед основних завдань ветеринарної служби є недопущення поширення інфекційних захворювань, ідентифікація тварин, здійснення контролю за якістю продуктів харчування та інші.

Що стосується реалізації в районі державної політики щодо забезпечення населення якісною питною водою, як повідомив начальник сектору ЖКГ Микола  Кабанов, в районі вживаються заходи щодо поліпшення стану джерел питного водопостачання, систем централізованого та децентралізованого водопостачання і водовідведення, забезпечення населення якісною питною водою в необхідних обсягах,   забезпечення реалізації конституційного права кожного на безпечне для життя і здоров'я довкілля. Проте не проведено корегування проектно-кошторисної документації реконструкції водозабору та не виготовлена схема оптимізації водопровідних мереж в смт.Білогір’я. Необхідно для смт.Білогір’я та смт.Ямполя замовити проектно-кошторисну документацію на заміну вуличних водопроводів.

З усіх розглянутих на засіданні колегії райдержадміністрації питань прийнято відповідні розпорядження.

Переглядів: 399 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0