Понеділок, 29.04.2024, 18:48

«  Вересень 2013  »

Головна » 2013 » Вересень » 2 » В районі й далі реформовується медична галузь
В районі й далі реформовується медична галузь

В районі й далі реформовується медична галузь. Як працює один із її підрозділів – районний центр первинної медико-санітарної допомоги, поцікавилася сьогодні голова районної ради Людмила Янишина. Вона зустрілася з керівником центру Віталієм Бараболею, оглянула приміщення, що вже практично готові до роботи. Що цікаво, ремонт кабінетів вдалося зробити без коштів з бюджету. Районній раді, керівникові підрозділу вдалося знайти спільну мову з людьми, яким не байдужа доля галузі. Наразі в структурі центру – 38 ФАПів та три амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Вісім фельдшерсько-акушерських пунктів, які потребували значних ремонтів, готові до роботи завдяки спонсорській допомозі. Серед благодійників Віталій Бараболя назвав підприємства «Перлина Поділля», «Горинь», КХП «ПоділляЕлеватор», відділення ПриватБанку, деяких інших. Не стоять осторонь загальнорайонних проблем депутати всіх рівнів. Зокрема, депутат обласної ради Ігор Шевчук, районної ради – Микола Луговий, Ігор Довгошея. Є домовленості з рядом інших керівників.

- Ми в усьому сприятимемо, аби поставити центр на ноги, – каже голова ради Людмила Янишина. – Треба відшукати кошти в районному бюджеті, аби люди відчули позитивні зміни в результаті реформування.

Переглядів: 481 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1