П`ятниця, 03.05.2024, 06:47

«  Червень 2012  »

Головна » 2012 » Червень » 27 » Урочистості з нагоди Дня Конституції України
Урочистості з нагоди Дня Конституції України
    Україна відсвяткувала свій другий день народження. Адже, жодна держава не може існувати без основного закону, який регулює усі сфери життєдіяльності і забезпечує громадянам рівні можливості та права. Тому 28 червня шістнадцять років тому сталася одна з найважливіших історичних дат перших років від дня проголошення Незалежності України, колиВерховна Рада України, виражаючи суверенну волю українського народу, прийняла нову Конституцію України – Основний закон нашої держави.

З нагоди відзначення річниці з прийняття Конституції України у Білогірському районному будинку культури відбулися урочистості. З вітальними словами до присутніх звернулись голова Білогірської РДА О.Мельничук та керуюча справами виконавчого апарату районної ради О.Ніколайчук. З нагоди свята білогірчани, які працюють для розквіту та розвитку краю білих гір отримали почесні нагороди: грамоти та подяки від обласної та районної влади.
        Учасники урочистого зібрання поклали квіти
до пам'ятників видатним історичним постатям українського народу – Тарасу Шевченку та Богдану Хмельницькому.

Директор історико-краєзнавчого музею, голова фракції Партії регіонів у районній раді І.Кадук зробив своєрідний екскурс у історію та розповів про визначні події, які вели до народження Основного закону та відзначив важливу роль першої Конституції, яку написав Пилип Орлик.
      Ще однією гарною ноткою святкування став концерт. Оду Батьківщині виспівували Л.Бовт, Г.Семенюк, Л.Бахмацька та Ю.Гаврилюк. Родзинкою концерту став виступ народного гурту «Народні музики», який зірвав шквал аплодисментів.

Переглядів: 552 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1