П`ятниця, 03.05.2024, 10:25

«  Червень 2012  »

Головна » 2012 » Червень » 5 » Шановні журналісти Хмельниччини!
Шановні журналісти Хмельниччини!
     Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем журналіста.
   Напередодні свята звертаємось до вас, майстрів пера, захисників прав людини і прибічників правди, зі словами щирої вдячності за вашу працю на незміряній ниві суспільного життя.
    День журналіста є не лише професійним святом працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко представити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події і факти нашого життя.
Це свято відзначають люди неспокійної, часом навіть небезпечної, але почесної і вкрай потрібної людям професії. Адже святе покликання журналіста – в служінні істині, утвердженні в світі добра, справедливості та правди.
    Вітаємо усіх працівників засобів масової інформації, хто присвятив себе благородній журналістській справі. Приємно, що журналісти не залишаються осторонь тих бурхливих процесів, які розвиваються на просторах Хмельниччини. Крізь призму вашого бачення, вашої думки на події краю дивляться десятки тисяч наших співвітчизників і саме від вас подоляни дізнаються про політичне, економічне, соціальне, культурне та духовне життя області.
    Ми високо цінуємо і глибоко поважаємо вашу нелегку та дуже відповідальну професію. Вона для нашої держави є визначною.
Висловлюємо слова щирої вдячності за результативну й міцну співпрацю, за ваш творчий неспокій та ентузіазм. Впевнені, що ваші вміння та наснага постійно спрямовуватимуться на об’єктивне висвітлення різностороннього життя нашої рідної Хмельниччини.
    Бажаємо вам подальших професійних успіхів. Нехай ніколи несправедливість і прикрощі не торкнуться вас, а життєвий шлях буде тільки радісним і повним творчих перемог.
    Вітаємо усіх журналістів нашого Подільського краю і бажаємо здобутків та цікавих новин, нових звершень у необхідній праці на благо України та рідної Хмельниччини! Сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики!
Зі святом, з Днем журналіста!

З повагою,
Голова обласної державної адміністрації           Голова обласної ради
Василь Ядуха                                                       Микола Дерикот
Переглядів: 461 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1