Понеділок, 29.04.2024, 18:21

«  Травень 2013  »

Головна » 2013 » Травень » 18 » Привітання з Міжнародним днем музеїв!
Привітання з Міжнародним днем музеїв!
  Прийміть сердечні вітання з професійним святом — Міжнародним днем музеїв!

Музеї  України здійснюють благородну і водночас відповідальну місію, спрямовану на дбайливе збереження та популяризацію унікальних духовних надбань нашого народу, його історико-культурних реліквій.
     Високо цінуємо Вашу повсякденну працю та творчі зусилля, що сприяють реалізації державної політики у галузі культури. Примноження самобутнього спадку минувшини, забезпечення широкого доступу до безцінних музейних колекцій, збагачення духовних основ суспільства — ось складові вашої професійної діяльності.
      Ми впевнені, що Ви й надалі здійснюватимете все можливе, щоб наші музеї  завжди залишалися справжніми джерелами пізнання історії та культури українського народу, з яких живитиметься не одне покоління співвітчизників і всіх, хто прагне відвідати нашу державу, щоб долучитися до її духовних цінностей.
                                    Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і добра, нових здобутків в ім’я України.

О. МЕЛЬНИЧУК,                                              Л. ЯНИШИНА,                                                                                    голова районної адміністрації                                                голова районної ради
Переглядів: 503 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0