Понеділок, 29.04.2024, 13:02

Головна » 2013 » Травень » 7 » Привітання керівництва області з Великоднем
Привітання керівництва області з Великоднем

Дорогі краяни!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового!
        Ми зустрічаємо це свято з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті, відчуваючи переможну силу очищення в наших душах. У ці дні ми, як ніколи, сповнені святої віри в життя вічне, перемогу добра над злом, в кращий завтрашній день.
    Великодні дні спонукають усіх віруючих багато чого переосмислити у своєму житті, по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх думок, бажань та вчинків. А ще - стати добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного, згуртуватися і спільними зусиллями достойно долати життєві випробування.
         У неповторну пасхальну ніч у різні храми – православні, греко-католицькі, протестантські - прийшли віруючі, щоб об’єднавшись навколо Воскреслого Господа, подякувати за те, що у дні випробувань ми відчуваємо його захист і підтримку, направити свої молитви й сподівання на щедру долю і добрі справи.
       Дорогі земляки! Від усього серця бажаємо вам, вашим рідним і близьким Великоднього гарного настрою, міцного здоров’я, миру, достатку, щастя і любові.
      Нехай Господь захищає і підтримує нас в усіх добрих справах. Хай в кожній подільській оселі панує злагода і спокій, домашній затишок і благополуччя.

Христос Воскрес!

З глибокою повагою