П`ятниця, 03.05.2024, 11:42

«  Червень 2012  »

Головна » 2012 » Червень » 26 » Конституційні читання "Жити за Основним Законом держави"
Конституційні читання "Жити за Основним Законом держави"
    Днями в читальному залі районної бібліотеки для дорослих проведено конституційні читання "Жити за Основним Законом держави", присвячені Дню Конституції України.

На заході читачів бібліотеки було ознайомлено з книжково-ілюстративною виставкою літератури "За плідну державу і гідне життя", яка повністю присвячена темі української державності. Розділи виставки відображають державне життя нашої України. Це і "Символи держави", де розміщено слова з Державного Гімну України, малий герб України та Державний прапор України. В розділі "Економіка" зібрано матеріали газет, журнальні статті про економічне життя держави.
     Особливої уваги заслуговує розділ виставки "Соціальна політика держави, де одним із пріоритетніших питань є реалізація соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича.

Директор ЦБС Мартинюк Галина Іванівна під час виступу наголосила на тому, що завдяки підключенню бібліотеки до мережі інтернет читачі мають змогу отримати доступ до документів та інформація, які допомагають вирішувати соціальні проблеми.
      Огляд книжкової виставки провела бібліотекар районної бібліотеки Крисюк С.О.
Переглядів: 633 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1