Неділя, 05.05.2024, 09:32

«  Травень 2014  »

Головна » 2014 » Травень » 15 » Зустріч у Білогірському дошкільному навчальному закладі №1 "Сонечко"
Зустріч у Білогірському дошкільному навчальному закладі №1 "Сонечко"

Нещодавно голова районної ради Людмила Янишина, заступник голови районної ради Віра Васильчук та Білогірський селищний голова Анатолій Денисюк відвідали Білогірський дошкільний навчальний заклад №1 "Сонечко". Керівництво району спілкувались із завідуючою садочком Тетяною Рачок та колективом навчального закладу. Приємно здивували працівники закладу облаштованим у приміщенні садочка музеєм. Адже дітей у дошкільному закладі потрібно знайомити  з побутом нашого народу як у минулому, так і на сучасному етапі. Діти повинні знати (впізнавати, розрізняти) українські національні іграшки, національний (традиційний та регіональний) одяг, взуття, посуд, предмети побуту та хатнього інтер'єру, подвір'я. Треба розвивати у дітей інтерес до української національної обрядовості, народних свят, ігор, народних прикмет, народної творчості, національного мистецтва, народних промислів. Саме завдяки такому музею педагоги мають можливість краще та доступніше працювати з малятами, адже у всіх дошкільних закладах України приділяється значна увага вихованню у дітей любові до Батьківщини, шанобливого ставленця до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу.

Не обійшлося ж звичайно і без подарунків, які гості вручили керівництву закладу.

Переглядів: 493 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0