П`ятниця, 03.05.2024, 00:00

«  Червень 2013  »

Головна » 2013 » Червень » 22 » Вшанували пам'ять жертв війни в Україні
Вшанували пам'ять жертв війни в Україні
                         22 червня 2013 року   відбулись заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Згадати  в цей день у думках і молитвах кожного, хто героїчно поліг на фронтах, загинув від бомбардувань і тортур, холоду і голоду у тилу, передчасно помер від хвороб і ран  зібралися заступник голови районної ради  Васильчук Віра Леонідівна , голова районної державної адміністрації  Мельничук Олександр Петрович, ветерани, представники громадськості та місцевої влади.
      З нагоди Дня скорботи були приспущені Державні Прапори України з траурними стрічками на приміщеннях адмінбудинків органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, організацій.  Також в цей день скорботні заходи було проведено на території всіх населених пунктів району.

Сьогодні день нашої загальнонаціональної скорботи, коли повинні стихнути політичні баталії, а всіх наших співвітчизників має об'єднати спільна пам'ять про трагічні роки війни. Хочеться висловити вдячність загиблим та живим солдатам-визволителям та передати молоді пам'ять та гордість за славний подвиг нашого народу  у роки війни.

Учасники скорботних заходів поклали вінки  і живі квіти до  підніжжя пам’ятників воїнам-визволителям.

Присутні  вшанували пам'ять жертв війни хвилиною мовчання.

Переглядів: 489 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0