П`ятниця, 03.05.2024, 05:40

«  Червень 2013  »

Головна » 2013 » Червень » 2 » Випускний вечір в Білогір'ї
Випускний вечір в Білогір'ї
01 червня 2013 року у школах Білогірського району відбулись випускні вечори.  Радісна та водночас хвилююча мить настала для
202  випускників Білогірщини, для яких випускний вечір ознаменував не лише завершення навчального року, а й початок нового шляху у доросле та самостійне життя.Попереду у випускників нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.
      На свято завітали представники влади заступник голови районної ради Васильчук Віра Леонідівна та голова районної державної адміністрації Мельничук Олександр Петрович.
    З вітальними словами до випускників звернулися їхні батьки, вчителі.
    Слова вдячності звучали і з вуст випускників. Вони звернулися до своїх перших вчителів, які вели їх у країну знань; педагогів, котрі всі ці роки навчали різних премудростей; батьків, які завжди були поруч й підтримували. Це була мить, коли кожен відчув, що недаремно вкладав свою часточку у душі дітей. Під час свята колишні школярі, а тепер вже дорослі юнаки та дівчата, мали можливість згадати свої перші дні у школі, наче знову прожити всі ті роки.

Переглядів: 819 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0