П`ятниця, 26.04.2024, 06:18

«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 2 » Відлунало свято Першого дзвоника
Відлунало свято Першого дзвоника

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті новітній день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж до поки видно її дитя.

01 вересня 2014 року навчальних закладах району відбулося свято Першого дзвоника.    Він ознаменував  початок нових  знань   для   2831  учня.   Для 208 з них  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для  283  дітей  свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя.  Вітань на адресу школярів звучало традиційно багато, от  тільки  побажання миру та спокою цього року повторювалося найчастіше…  А ще було більше символіки – українських прапорів, жовто – синіх  стрічок,  вишиванок та українських віночків.

Не минули своєю увагою учнів заступник голови районної ради Віра Васильчук та голова районної державної адміністрації Андрій Поліховський  взяли участь у святі в Білогірському НВК,  Долвгалівській  та Воробіївській загальноосвітніх школах.

Особливим цьогорічний День знань став для школярів Довгалівської загальноосвітньої школи ,  оскільки свято співпало  у часі з відкриттям відремонтованого приміщення для учнів початкової школи, потреба  у спорудженні якого стояла вкрай  гостро вже давно. Сьогодні символічну стрічку до приміщення перерізали діти за участю заступника голови районної ради Віри Васильчук та  голови адміністрації Андрія  Поліховського  Щиро раділи усі, адже таких світлих та затишних класів роками чекали і діти, і батьки, і учителі.

Переглядів: 462 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0