П`ятниця, 03.05.2024, 03:40

«  Червень 2013  »

Головна » 2013 » Червень » 27 » Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
  • 27 червня 2013 року  відбулось  чергове засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням першого  заступника  голови районної державної адміністрації Миколи Подлєсного за участю голови районної ради Людмили Янишиної, начальників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації,  керівників установ та організацій району.
  •     На засіданні розглянуто наступні питання:
 - Про забезпечення виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Сушовецької сільської ради:
- Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у ІII кварталі 2013 року.
- Про план роботи районної державної адміністрації на III квартал 2013 року.
     Перед присутніми зі звітом про роботу Сушовецької сільської ради в частині здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади в 2013 році виступила Сушовецький сільський голова  Г. Наголюк. Вона проінформувала присутніх про вжиті заходи щодо наповнення бюджету сільської ради, забезпечення життєдіяльності об’єктів соціально-культурної сфери, проведену роботу щодо благоустрою підвідомчої території.
    Керівник апарату райдержадміністрації Т. Легенька проінформувала присутніх про стан виконавської дисципліни, відмітивши при цьому належне інформування обласної державної адміністрації з питань виконання рішень, доручень та розпоряджень обласної влади.
На засіданні колегії затверджено план  роботи районної державної адміністрації на IIІ квартал 2013 року.
     Разом з тим, як зауважила Г. Наголюк місцеве самоврядування на сьогодні, як і інші сфери життя потребує реформування. Завдяки ініціативам Президента України В. Януковича у листопаді 2011 року під час міжнародних муніципальних слухань ініційованих Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, було оголошено старт найважливіших реформ для нашої держави. Наразі, ми обговорюємо у своїй територіальній громаді Концепцію реформування місцевого самоврядування і вважаємо, що її реалізація дасть змогу створити належні матеріальні, фінансові та організаційні умови для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування власних і делегованих повноважень.
Переглядів: 465 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0