Четвер, 02.05.2024, 16:06

«  Червень 2013  »

Головна » 2013 » Червень » 3 » В селі Кур’янки відбулося відкриття довгоочікуваної Української православної церкви Іоана Богуслова
   Наприкінці липня цього року вся Україна відзначатиме 1025 – річчя Хрещення Київської Русі.  Організовуються відповідні заходи з відзначення цієї урочистої події і в нашому  районі.
    Сьогодні  багато говорять про відродження села. Але відродження села не можливе без відродження духовності людей, яке проявляється також у розумінні потреби прилучитися до будівництва нової церкви. Таk і духовність в значній мірі  формується у стінах храмів.  03 травня 2013 року в селі Кур’янки відбулося відкриття довгоочікуваної Української православної церкви Іоана Богуслова.  З жителями села свято розділили Преосвященніший Діонісій, єпископ  Шепетівський і Славутський,  Благочинний Української Православної Церкви Олександр Теравський, священнослужителі з інших церков. На святкове служіння завітали заступник голови районної ради  Васильчук Віра Леонідівна  та керівник апарату районної державної адміністрації  Легенька Тамара Григорівна, які привітали прихожан з визначною та історичною подією села та вручили подарунок.
         Після Богослужіння з промовою до прихожан звернувся Преосвященніший  Діонісій, а також ініціаторам відродження Храму, найактивнішим парафіянам були вручені грамоти та парафіяльні подяки.

Переглядів: 465 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0