Неділя, 05.05.2024, 01:52

«  Травень 2014  »

Головна » 2014 » Травень » 20 » Селекторна нарада з питань підготовки до позачергових виборів Президента України

20 травня 2014 року заступник голови районної ради Віра Васильчук, голова адміністрації Андрій Поліховський, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Сергій Довгошей, керівники окремих структур взяли участь у селекторній нараді з питань підготовки до позачергових виборів Президента України.  «Завдання органів влади та місцевого самоврядування – забезпечити  належне   управління, додержання закону, Конституції, прав та свобод кожного виборця  на території області.  Вибори мають пройти чесно, прозоро, а виборці повинні відчути турботу про свою безпеку. Кожна виборча дільниця має бути готовою до проведення позачергових виборів Президента України»,- так підкреслив голова обласної державної адміністрації Леонід Прус, відкриваючи нараду.

Про стан готовності виборчих дільниць області до проведення виборів проінформував заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату адміністрації Василь Климчук. Він, зокрема, відмітив, що в області вжито комплекс заходів, які практично стовідсотково забезпечують готовність до позачергових виборів. Вчасно сформовані окружні та дільничні комісії, здійснено їх матеріально – технічне оснащення, підготовлено списки виборців та запрошення. При цьому В.Клімчук зупинився і на недоліках, які все ще мають місце – неналежний телефонний зв’язок, відсутність металевих шаф, недоукомплектованість первинними засобами пожежогасіння та інші. Саме на них сьогодні мають зосередити увагу на місцях, аби 25 травня усі дільниці працювали в чіткому режимі. Учасники селекторної наради ознайомилися з основними завданнями органів юстиції, пожежної безпеки та правоохоронних органів щодо підготовки до позачергових виборів.

Переглядів: 373 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0