Четвер, 02.05.2024, 21:16

«  Червень 2013  »

Головна » 2013 » Червень » 17 » Робоча нарада
Робоча нарада
   17 червня 2013 року заступник голови районної ради Васильчук Віра Леонідівна прийняла участь у нараді, яку провів голова  адміністрації   Мельничук Олександр Петрович з керівниками структурних підрозділів адміністрації, підприємств та установ району.  Основним питанням, що розглядалося, була діяльність Білогірського історико-краєзнавчого музею. Директор музею - Іван Кадук у своєму виступі відмітив, що музей здійснює свою діяльність відповідно до нормативно – правових документів. Свою роботу Білогірський історико-краєзнавчий музей проводить за такими напрямками:
- дослідження історії краю;
- публікація матеріалів наукових досліджень в районній газеті ” Життя і слово ";
- масово-просвітницька, екскурсійна та лекційна робота з жителями району;
- робота в загальноосвітніх школах району;
- поповнення фондів музею;
- оформлення документації;
- збір матеріалів та випуск брошури ”Таланти твої Білогірщино ";
- написання історичних книг.
     Загальна кількість експонатів в Білогірському районному історико-краєзнавчому музею становить 4715. Проведено 20 засідань фондово-закупівельної комісії.
     Для проведення всіх музейних заходів залучалася велика кількість як дорослого населення району так і дітей. Всього музей відвідали 6 тисяч чоловік.
     Але, як зазначив І.Кадук існують і недоліки в роботі музею, а саме: мала кількість працівників, недостатня площа музею, низьке фінансування.
       Підтримуючи соціальні ініціативи Президента України щодо відродження культурної спадщини, керівник району зупинився на проблемних питаннях  роботи музею та їх вирішенні.

Переглядів: 521 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0