Субота, 27.04.2024, 18:06

«  Жовтень 2011  »

Головна » 2011 » Жовтень » 27 » Регіональна нарада з представниками органів місцевого самоврядування
Регіональна нарада з представниками органів місцевого самоврядування

26.10.2011 р. голова районної ради Л.В. Янишина, голова райдержадміністрації В.В. Заріцький, заступник голови районної ради В.Л. Васильчук, начальник управління агропромислового розвитку  В.В. Рабчук, заступник начальника відділу Держкомзему В.О. Захар'яш, сільські, селищні голови, взяли участь у регіональній нараді у м. Старокостянтинів, метою якої було визначено розгляд надзвичайно важливих та актуальних для територіальних громад краю питань і визначення шляхів розв'язання існуючих проблем.
      В ході наради з представниками місцевого самоврядування йшла мова про проект Закону України «Про ринок земель», прийняття якого вкрай необхідне для розвитку земельних відносин, оскільки він врегульовує питання, пов’язані з організацією і функціонуванням ринку земель в Україні шляхом визначення правових та економічних засад ринкового обігу земельних ділянок, встановлення порядку продажу земельних ділянок та прав на їх оренду на земельних торгах, встановлення економіко-екологічних та правових обмежень щодо обігу земель сільськогосподарського призначення з метою запобігання спекулятивним операціям та монополізації ринку земель сільськогосподарського призначення, оптимізації сільськогосподарського землекористування при обігу земельних ділянок, визначення ефективного власника землі.
       Акцентувалась увага присутніх і на питанні основного надходження до сільських бюджетів – отримання коштів від надання в оренду землі. Оскільки налічується значна кількість селищних і сільських рад, які в цьому напрямку не доопрацьовують.
          Підсумовував роботу наради голова обласної ради Микола Дерикот.

Переглядів: 561 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1