Четвер, 02.05.2024, 21:17

«  Червень 2013  »

Головна » 2013 » Червень » 27 » Привітання з Днем Конституції від обласного керівництва
Привітання з Днем Конституції від обласного керівництва
Шановні подоляни!

28 червня ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію.
     Прийняття Конституції стало точкою відліку нової історії нашої держави. Саме цей документ став підґрунтям теперішніх і майбутніх економічних, соціальних та духовних перетворень у суспільстві.  Україна обрала шлях незалежного розвитку, підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну та правову державу.
    Закладені в Основному Законі демократичні та правові принципи є дороговказами для політики, а народний суверенітет – основою державного механізму.
      Але якими би ідейними та демократичними не були Конституційні норми, вони самі по собі не вплинуть на зміну нашого життя. Для досягнення значних здобутків в державотворенні всім нам потрібно докласти немало зусиль задля втілення бажаної мети – утвердження України як розвиненої демократичної європейської держави.
     Тож з вірою у кращий завтрашній день прийміть найщиріші вітання з Днем Конституції України!
    Нехай спільне прагнення, об’єднані зусилля та взаємопорозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку кожної родини. Нехай у ваших серцях не згасне віра у прекрасну долю нашої Хмельниччини та України. Зі святом вас, дорогі земляки!

Василь Ядуха,                                Микола Дерикот,
голова обласної                             голова  обласної ради
Переглядів: 443 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0