Субота, 04.05.2024, 23:50

«  Травень 2014  »

Головна » 2014 » Травень » 8 » Привітання з Днем Перемоги
Привітання з Днем Перемоги

Дорогі ветерани! Шановні жителі Білогірщини!

Вітаємо вас із світлим  Днем Перемоги! Сьогодні ми віддаємо данину поваги й шани усім, хто на фронті і в тилу ворога героїчно і самовіддано боровся  проти фашистів, хто пережив трагічні часи окупації та неволі, тим, хто вершив бойові та трудові подвиги. Роки, що минули, не зітруть у нашій пам’яті героїзм та мужність воїнів, безсмертний подвиг яких є і завжди буде прикладом  для теперішніх і наступних поколінь. Непрості часи переживаємо ми сьогодні. І це не дає можливості сповна, як ви того заслуговуєте, дорогі ветерани, віддати вам належне. Які б політичні вітри не віяли над Україною, які б дискусії не точилися на мітингах, у засобах масової інформації – перемога у Великій Вітчизняній війні, пам’ять про неї залишиться в наших серцях, як символ братерства, слави та єдності нашого народу. Ми віримо в те, що ваша життєва мудрість, неабиякий досвід допоможуть нам подолати всі труднощі, які випали на долю України, об’єднати людей різних політичних поглядів  задля збереження цілісності та єдності України.

Щиросердечно вітаємо усіх жителів Білогірського краю зі святом Перемоги. Міцного здоров’я, благополуччя, добра, миру і спокою вам і вашим родинам.

Л.ЯНИШИНА,

голова районної ради.