Четвер, 02.05.2024, 20:02

«  Червень 2013  »

Головна » 2013 » Червень » 1 » Привітання для випускників
Привітання для випускників
     Дорогі випускники!                                                                                         Закінчення навчального року, закінчення школи - велика подія у вашому житті. Ви стаєте дорослими, йдете в самостійне життя. Зараз у вас настає відповідальна, напружена пора - потрібно здавати випускні іспити, показати, чого ви навчилися, які знання отримали. Все, що могли, зробили для вас за ці роки вчителі - навчали, дбали про вас, передавали моральний і життєвий досвід. Сподіваємося, що кожен з вас вибере гідний подальший шлях. Віримо, в якій би сфері ви не трудилися, не підведете колективи своїх шкіл, і ми ще будемо пишатися вашими успіхами. Ви можете завжди розраховувати на підтримку колишніх вчителів і вихователів, старших товаришів і друзів. Нам хотілося б звернутися сьогодні до батьків випускників. Разом зі своїми вже дорослими дітьми ви переживаєте напружену пору. Весь цей час ви віддавали їм свою увагу, турботу, проводжали в школу, жили одними інтересами, а тепер допомагаєте визначити подальшу долю, ким їм стати, як жити і працювати.

Нехай цей день назавжди залишиться в пам'яті кожного з Вас!

О.Мельничук,                                                                                     Л.Янишина,
голова районної адміністрації                                                                  голова районної ради

Переглядів: 687 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0