Середа, 01.05.2024, 15:03

«  Квітень 2012  »

Головна » 2012 » Квітень » 9 » "Кохання з першого погляду"
"Кохання з першого погляду"
Днями колектив Білогірського районного будинку культури провів розважальну шоу-програму «Кохання з першого погляду».
         6 квітня на чарівних крилах кохання злетілася молодь з Денисівки та Залужжя на розважальну програму, яка стала шоу артистизму та любові. Програма була побудована на зразок телевізійної програми. І дівчата, і хлопці намагалися більше дізнатися один про одного. Для цього і були проведені конкурси «Знайомство», «Ситуація», «Зрозумій мене без слів», «Ласкаві слова», «Танцювальний», «Кмітливість юнаків» та «Доля на сьогоднішній вечір
».
Учасники самі себе представляли: своє захоплення, таланти, уподобання, характер, мрії, демонстрували як вони поведуть себе в тій чи іншій життєвій ситуації, обмінювалися запитаннями та робили ще багато чого цікавого. Роль тамади та свахи виконала Л.Особська. Саме Любов Петрівна допомагала учасникам краще себе розкрити, аби сподобатися протилежній статі.
Чудовими концертними номерами розважали глядачів солісти О.Писаренко, Х.Мірак’ян, Л.Бовт, Ю.Гаврилюк.
Інтригуючою була мить, коли учасники писали свій вибір. Звісно, у це важко повірити, але співпало три пари: Діана отримала взаємну симпатію від Євгена, Олександр сподобався для Аліни, а Таня і Валентин не залишилися байдужими один до одного.
На згадку про свято учасники шоу програми отримали сувеніри. Спілкування продовжили за романтичною вечерею у кафе-барі «Друзі».
А.ДЗИЦЮК,
М.НАЗАРОВА, методист Білогірського РБК,