Неділя, 05.05.2024, 06:57

«  Травень 2014  »

Головна » 2014 » Травень » 10 » День Перемоги у Білогір'ї
День Перемоги у Білогір'ї

9 травня 2014 року у Білогір'ї відбулось урочисте зібрання з нагоди 69-ї річниці Великої перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

В урочистих заходах присвячених Дню Перемоги взяли участь керівництво району, ветерани війни, працівники підприємств та установ району, представники громадськості.

Відкрив захід селищний голова Анатолій Денисюк. До учасників зібрання звернулися заступник голови районної ради Віра Васильчук, голова районної державної адміністрації Андрій Поліховський, голова ветеранської організації району Микола Максимчук.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу.  В річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані міста і селища.

Священнослужителі Української Православної церкви відслужили панахиду за загиблими.

Переглядів: 629 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0