Понеділок, 29.04.2024, 14:20

«  Лютий 2013  »

Головна » 2013 » Лютий » 16 » Зустріч з учасниками бойових дій на території інших держав
Зустріч з учасниками бойових дій на території інших держав

15 лютого 2013 року в школі мистецтв відбулася святкова зустріч представників районної влади з воїнами-інтернаціоналістами. Перед присутніми виступили заступник голови районної ради Віра Васильчук та керівник апарату районної державної адміністрації Тамара Легенька . Виступаючі відмітили, що влада району завжди відкрита для спілкування та співпраці з учасниками бойових дій в інших державах, готова надати відповідну допомогу у вирішенні їх проблем.
    До присутніх звернувся військовий комісар Ігор Новосядлий, який зазначив, що всупереч усім дискусіям стосовно втягнення колишнього СРСР в афганську війну, фактом є те, що присутні були її учасниками, гідно виконували свій військовий обов’язок. З вітальним словом виступив Микола Максимчук, голова районної ради ветеранів.
  Воїнами-інтернаціоналістами були внесені окремі пропозиції щодо їх соціальної підтримки.
   Представники влади зазначили, що ці пропозиції будуть вивчені, про результати їх буде проінформовано.
  Порадували присутніх святковим концертом працівники та учні музичної школи.

Переглядів: 431 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0