Неділя, 28.04.2024, 16:59

«  Серпень 2011  »

Головна » 2011 » Серпень » 5 » Відбулась п'ята сесія Хмельницької обласної ради шостого скликання
Відбулась п'ята сесія Хмельницької обласної ради шостого скликання
      5 серпня голова районної ради Л. Янишина відвідала пленарне засідання п'ятої сесії Хмельницької обласної ради шостого скликання. На порядку денному розглядались такі питання:
1. Про депутатські запити.
2. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 17 червня 2011 року № 113-о «Про звільнення Буданцевої Алли Іванівни з посади директора Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу з центром реабілітації слабозорих дітей».
3. Про призначення Шутяка Андрія Васильовича на посаду директора Соколівської допоміжної школи-інтернату І-ІІ ступенів.
4. Про внесення змін до обласного бюджету на 2011 рік.
5. Про виконання Регіональної програми забезпечення діяльності судів на 2007-2010 роки.
6. Про виконання Програми розвитку рибного господарства Хмельницької області на 2005-2010 роки.
7. Про виконання Програми розвитку інформаційної сфери Хмельницької області на період до 2008 року.
8. Про виконання обласної Програми розвитку і функціонування української мови на 2004 – 2010 роки.
9. Про виконання обласної Програми роботи з обдарованою молоддю на 2008-2010 роки.
10. Про виконання обласної програми розвитку краєзнавства до 2010 року.
11. Про виконання Програми «Інформаційні та комунікаційні технології в освіті і науці області» на 2006-2010 роки.
12. Про виконання Програми впровадження профільного навчання у навчальних закладах Хмельницької області на 2008-2010 роки.
13. Про виконання обласної Програми співпраці із закордонними українцями на період до 2010 року.
14. Про виконання Програми сприяння залученню інвестицій в економіку Хмельницької області на 2006-2010 роки.
15. Про виконання обласної програми утвердження гендерної рівності в українському суспільстві на період до 2010 року.
16. Про обласну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2015 року.
17. Про виконання Обласної програми розвитку архівної справи у 2006-2010 роках.
18. Про обласну програму розвитку архівної справи на 2011-2015 роки.
19. Про виконання Програми реалізації державної політики у сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2004-2010 роки у Хмельницькій області.
20. Про обласну програму забезпечення медичних закладів області кадрами, особливо у сільській місцевості, на 2011-2015 роки.
21. Про затвердження Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища.
22. Про погодження надання Хмельницькій обласній психіатричній лікарні № 1 спеціального дозволу на користування надрами.
23. Про погодження надання аграрному товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕЛЕС» спеціального дозволу на користування надрами Варварівського родовища сапонітових глин.
24. Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю сільськогосподарському підприємству «НІБУЛОН» спеціальних дозволів на користування надрами.
25. Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю «Каолін Пром Інвест» спеціального дозволу на користування надрами Цмівського – 1 родовища первинних каолінів.
26. Про внесення змін до порядку списання майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
27. Про закріплення приміщення новобудови Хмельницької школи-інтернату для дітей-сиріт.
28. Про створення комунального закладу Хмельницької обласної ради «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».
29. Про погодження зміни меж адміністративно-територіального утворення - міста Дунаївці Дунаєвецької міської ради Дунаєвецького району Хмельницької області.
30. Про внесення змін до регламенту Хмельницької обласної ради.
31. Про внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату Хмельницької обласної ради.
32. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Васильківського Віктора Володимировича.
33. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Мазура Віктора Петровича та Гудими Андрія Валерійовича.
34. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Гоцької Людмили Володимирівни.
35. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Цуркан Людмили Єгорівни, Пилипак Марини Миколаївни та Яремчука Василя Івановича.
36. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України Гладуна Миколи Миколайовича.
37. Про виконання плану роботи обласної ради за І півріччя 2011 року та затвердження плану роботи на ІІ півріччя 2011 року.
38. Різне.

На пленарне засідання обласної ради були також запрошені народні депутати України, голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, міські голови (міст обласного значення), начальники окремих управлінь та відділів облдержадміністрації, керівники силових структур області, керівники окремих обласних установ, підприємств, організацій, представники засобів масової інформації.
Переглядів: 647 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0