Субота, 27.04.2024, 18:04

«  Серпень 2011  »

Головна » 2011 » Серпень » 17
     Розпочався другий етап огляду-конкурсу на кращий санітарний стан та благоустрій населених пунктів. Комісія, до якої входять фахівці різних служб, на чолі з головою районної ради Л. В. Янишиною відвідали соціально-культурні заклади чотирьох селищних рад: Гулівецької, Залузької, Коритненської та Вікнинської.
    Ознайомлюючись з конкретним станом справ голова районної ради Л. В. Янишина та її заступник В. Л. Васильчук висловили свої зауваження та пропозиції. При цьому
особлива увага зверталася  на санітарний стан в селах, а саме вулиць, криниць, кладовищ, доріг, а також на підготовку загальноосвітніх шкіл, дитячих садків, фельдшерсько-акушерських пунктів, закладів культури до нового навчального року та готовність до роботи в осінньо-зимовий період.
Переглядів: 506 | Додав: bil-rada | Дата: 17.08.2011 | Коментарі (0)

Нещодавно відбулась першість району по футболу серед колективів фізкультури агроформувань та сільських фізкультурно-спортивних клубів у 2011 році. Перше місце виборола футбольна команда "Зернопродукт" з Квітневого, друге місце - "ФК Ямпіль", третє - "Перлина" (Білогір'я), четрверте, п'яте та шосте місця розділили відповідно команди "Легіон" (Норилів, Дідківці), "ФК В'язівець", "ФК Хорошів".
       Переможців перехідним кубком нагороджувала заступник голови районної ради Васильчук В. Л. та перший заступник голови райдержадміністрації Мельничук О. П.

Переглядів: 552 | Додав: bil-rada | Дата: 17.08.2011 | Коментарі (0)

Нещодавно з робочим візитом Білогірський будинок творчості школярів, який перебуває у спільній власності територіальних громад району, відвідала голова районної ради Л.В. Янишина та заступник голови районної ради В.Л. Васильчук. Метою зустрічі з директором Білогірського БТШ В.В. Степанюк було вивчення діяльності закладу, ознайомлення з його нагальними проблемами, зокрема,  вирішення питання реконструкції приміщення актового залу для занять хореографією та проведення святкових заходів.
Переглядів: 604 | Додав: bil-rada | Дата: 17.08.2011 | Коментарі (0)